Spalanie Citroen XM II

Ile pali Citroen XM II?

Lata produkcji Citroen XM II to 1994 – 2000. Poniżej znajdziesz raport spalania Citroen XM II, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Citroen XM II w cyklu mieszanym.

Raport spalania Citroen XM II

Kombi 5 drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.0 MT (132 KM) 8.2 6.6 –
2.0 AT (132 KM) 8.6 6.7 –
2.0 MT (147 KM) 14.5 8 –
2.0 AT (147 KM) 14.2 9 –
3.0 AT (190 KM) 18 8.4 –
3.0 MT (167 KM) – – –
3.0 AT (167 KM) – – –
2.1 MT (109 KM) 9.6 5.6 –
2.1 AT (109 KM) – – –
2.5 MT (129 KM) 10.9 5.9 –
Hatchback 5 drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.0 MT (132 KM) 13.5 7.4 9.6
2.0 AT (132 KM) 15.8 7.6 –
2.0 MT (147 KM) 14.5 8 9.6
2.0 AT (147 KM) 16.4 8 –
3.0 MT (190 KM) 15.9 8 –
3.0 AT (190 KM) 18 10.2 –
3.0 MT (167 KM) 15 7.8 10.8
3.0 AT (167 KM) – – –
3.0 MT (200 KM) 15.7 8.2 11.4
2.1 MT (109 KM) 9.6 5.6 7.1
2.1 AT (109 KM) 12.1 6.5 –
2.5 MT (129 KM) 9.2 5.1 6.8
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta