Spalanie Citroen Xantia I Facelifting

Ile pali Citroen Xantia I Facelifting?

Lata produkcji Citroen Xantia I Facelifting to 1998 – 2001. Poniżej znajdziesz raport spalania Citroen Xantia I Facelifting, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Citroen Xantia I Facelifting w cyklu mieszanym.

Raport spalania Citroen Xantia I Facelifting

Kombi 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.8 AT (90 KM) – – –
1.8 MT (110 KM) 11.5 6.8 –
1.8 MT (90 KM) 11.9 6.5 –
1.9 MT (75 KM) 9.3 5.5 –
1.9 MT (90 KM) 9.4 5.6 –
2.0 AT (132 KM) 14 7.1 –
2.0 MT (132 KM) 13.2 7.2 –
2.0 MT (147 KM) 14.2 7.7 –
2.0 MT (109 KM) 7.6 4.6 –
2.0 MT (90 KM) 7.6 4.8 –
3.0 AT (190 KM) 17.3 8.5 –
3.0 MT (190 KM) 16.1 8.2 –
Liftback
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.8 AT (110 KM) – – –
1.8 AT (90 KM) – – –
1.8 MT (110 KM) 12.2 6.7 –
1.8 MT (90 KM) 11.8 6.4 8.4
1.9 AT (90 KM) 11.5 6 –
1.9 MT (75 KM) 9.1 5.6 6.9
1.9 MT (90 KM) 9.2 5.4 6.9
2.0 AT (132 KM) – – –
2.0 MT (121 KM) 14.3 7.2 –
2.0 MT (132 KM) 13.9 7 9.1
2.0 MT (147 KM) 12.7 8.6 9.9
2.0 MT (109 KM) 7.5 4.6 –
2.1 MT (109 KM) 9.4 5.5 7
2.0 MT (90 KM) 7.4 4.7 –
1.6 MT (88 KM) 10.7 5.8 7.9
3.0 MT (190 KM) 15.9 8 10.9
3.0 AT (190 KM) 17.2 8.4 –
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta