Spalanie Citroen Xantia I

Ile pali Citroen Xantia I?

Lata produkcji Citroen Xantia I to 1992 – 1998. Poniżej znajdziesz raport spalania Citroen Xantia I, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Citroen Xantia I w cyklu mieszanym.

Raport spalania Citroen Xantia I

Kombi 5 drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.8 MT (90 KM) – – –
1.8 MT (101 KM) 12.4 7 –
1.8 MT (110 KM) – – 7.8
1.8 AT (110 KM) – – –
2.0 AT (121 KM) – – 9.4
2.0 MT (132 KM) – – 8.6
2.0 AT (132 KM) – – –
2.0 MT (147 KM) – – 9.4
1.9 MT (90 KM) – – 6.6
2.1 MT (109 KM) 9.5 5.7 –
Hatchback 5 drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.6 MT (88 KM) 10.7 5.8 7.9
1.8 MT (101 KM) 10.9 6.1 8.2
1.8 AT (101 KM) – – –
1.8 MT (110 KM) 10.4 5.9 7.3
1.8 AT (110 KM) – – –
2.0 AT (121 KM) – – –
2.0 MT (121 KM) 11.8 6.2 8.6
2.0 AT (132 KM) – – –
2.0 MT (132 KM) 12.9 6.9 9.1
2.0 MT (147 KM) – – 9.3
2.0 MT (150 KM) 12.2 6.4 8.9
3.0 MT (190 KM) 17.3 8.5 10.9
1.9 MT (68 KM) – – 6.6
1.9 AT (68 KM) – – –
1.9 AT (69 KM) – – 6.2
1.9 MT (90 KM) 7.6 5 6.7
2.1 MT (109 KM) 7.8 4.9 6.4
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta