Spalanie Citroen Xantia X1

Ile pali Citroen Xantia X1?

Lata produkcji Citroen Xantia X1 to 1993 – 1998. Poniżej znajdziesz raport spalania Citroen Xantia X1, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Citroen Xantia X1 w cyklu mieszanym.

Raport spalania Citroen Xantia X1

Break Kombi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.8 MT (110 KM) 12.4 7 –
1.9 MT (90 KM) 9.4 5.6 –
2.0 AT (121 KM) 13 7.2 –
2.0 AT (132 KM) 13.2 7.2 –
2.0 MT (132 KM) 13.2 7.2 –
2.0 Turbo MT (147 KM) 14.2 7.7 –
2.1 TD MT (110 KM) 9.5 5.7 –
Hatchback
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.6 MT (88 KM) 7.9 – –
1.8 MT (101 KM) 8.3 – –
1.8 MT (110 KM) 7 – –
1.9 AT (68 KM) 6 – –
1.9 MT (68 KM) 6 – –
2.0 AT (121 KM) 9 – –
2.0 MT (121 KM) 9 – –
2.0 MT (132 KM) 8.4 – –
2.0 MT (147 KM) 9.3 – –
2.1 MT (109 KM) 9.4 5.5 –
1.9D MT (90 KM) 6 – –
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta