Spalanie Citroen Xsara I Facelifting

Ile pali Citroen Xsara I Facelifting?

Lata produkcji Citroen Xsara I Facelifting to 2000 – 2004. Poniżej znajdziesz raport spalania Citroen Xsara I Facelifting, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Citroen Xsara I Facelifting w cyklu mieszanym.

Raport spalania Citroen Xsara I Facelifting

Break Kombi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.4 MT (75 KM) 9.2 5.4 6.7
1.6 AT (110 KM) 10.1 6 7.4
1.6 MT (110 KM) 9.3 5.5 6.9
1.9 D MT (71 KM) 8.3 5 6.2
2.0 MT (137 KM) 11.4 5.6 7.7
2.0 HDI MT (110 KM) 7.1 4.3 5.3
2.0 HDI MT (90 KM) 7.5 4.3 5.5
Hatchback
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.4 MT (75 KM) 9.2 5.4 6.7
1.6 AT (110 KM) 10.4 6 8.2
1.6 MT (110 KM) 9.3 5.5 6.9
1.9 D MT (70 KM) 8.3 5 6.2
2.0 HDI MT (110 KM) 7 4.2 5.2
2.0 HDI MT (90 KM) 7.3 4.2 5.4
2.0 MT (137 KM) 11.4 5.6 7.7
Hatchback 3-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.0 MT (167 KM) 13.6 6.8 9.3
2.0 MT (137 KM) 11.4 5.6 7.7
2.0 HDi MT (110 KM) 7 4.2 5.2
Kombi 5 drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.4 MT (75 KM) 9.2 5.4 –
1.6 MT (88 KM) 10.6 6.4 7.3
1.6 AT (88 KM) – – –
1.6 MT (109 KM) 9.3 5.5 –
1.6 AT (109 KM) 10.9 5.6 –
1.8 MT (90 KM) 11.2 6.4 –
1.8 AT (101 KM) 13 7 –
1.8 MT (110 KM) 12.1 6.4 –
2.0 MT (132 KM) 12.5 6.5 –
1.4 MT (68 KM) 5.7 3.8 –
1.9 MT (71 KM) 8.4 5.4 6.2
2.0 MT (90 KM) 7.5 4.3 –
2.0 MT (109 KM) 7.1 4.3 –
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta