Spalanie GMC Yukon GMT800

Ile pali GMC Yukon GMT800?

Lata produkcji GMC Yukon GMT800 to 2000 – 2006. Poniżej znajdziesz raport spalania GMC Yukon GMT800, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie GMC Yukon GMT800 w cyklu mieszanym.

Raport spalania GMC Yukon GMT800

SUV 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
4.8 AT (278 KM)||deleted32259 14.7 – –
5.3 AT (288 KM)||deleted32260 – – –
8.1 AT (344 KM)||deleted32268 – – –
4.8 AT 4WD (278 KM) – – –
5.3 AT 4WD (288 KM) 16.8 – –
8.1 AT 4WD (344 KM) – – –
SUV
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
5.3 AT SLE (288 KM) – – –
5.3 AT XL (288 KM) 15.7 – –
6.0 AT XL 2500 (304 KM) – – –
6.0 AT 4WD XL Denali 2500 (324 KM) – – –
6.0 AT 4WD XL (304 KM) – – –
6.0 AT XL 1500 (304 KM) – – –
6.0 AT 4WD XL Denali 1500 (324 KM) 16.8 – –
4.8 AT SLE (278 KM) 14.7 – –
4.8 AT 4WD SLE (278 KM) – – –
4.8 MT SLE (278 KM) 14.7 – –
4.8 MT 4WD SLE (278 KM) – – –
5.3 AT 4WD XL (288 KM) 16.8 – –
5.3 AT 4WD SLE (288 KM) 16.8 – –
5.3 MT 4WD SLE (288 KM) 16.8 – –
5.3 MT 4WD XL (288 KM) – – –
5.3 MT SLE (288 KM) – – –
5.3 MT XL (288 KM) 15.7 – –
6.0 AT XL Denali 1500 (324 KM) 16.8 – –
6.0 MT XL Denali 1500 (324 KM) – – –
6.0 MT 4WD XL Denali 2500 (324 KM) – – –
6.0 MT 4WD XL Denali 1500 (324 KM) – – –
8.1 AT 4WD XL (344 KM) – – –
8.1 AT XL (344 KM) – – –
8.1 MT XL (344 KM) – – –
8.1 MT 4WD XL (344 KM) – – –
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta