Spalanie Honda HR-V II Facelifting

Ile pali Honda HR-V II Facelifting?

Lata produkcji Honda HR-V II Facelifting to 2018 – 2020. Poniżej znajdziesz raport spalania Honda HR-V II Facelifting, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Honda HR-V II Facelifting w cyklu mieszanym.

Raport spalania Honda HR-V II Facelifting

Honda HR-V SUV 5 drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.5 MT (130 KM) 7 4.9 5.7
1.5 CVT (130 KM) 6.1 4.8 5.3
1.5 MT (182 KM) 7.3 5.1 5.9
1.5 CVT (182 KM) 7.6 5.1 6
1.8 CVT (141 KM) 8.4 6.9 7.8
1.8 CVT 4WD (141 KM) 8.7 7.6 8.1
1.6 MT (120 KM) 4.2 3.9 4
Honda HR-V SUV 3 drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.6 CVT (105 KM) – – –
1.6 CVT (105 KM) 4WD – – –
1.6 CVT (124 KM) – – –
1.6 CVT (124 KM) 4WD – – –
1.6 MT (105 KM) – – –
1.6 MT (105 KM) 4WD – – –
1.6 MT (124 KM) – – –
1.6 MT (124 KM) 4WD – – –
Crossover
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.5 i-VTEC MT (130 KM) 7 5 5.7
1.5 i-VTEC CVT (130 KM) 6.3 4.7 5.3
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta