Spalanie Hyundai Starex I 2 Facelifting

Ile pali Hyundai Starex I 2 Facelifting?

Lata produkcji Hyundai Starex I 2 Facelifting to 2003 – 2007. Poniżej znajdziesz raport spalania Hyundai Starex I 2 Facelifting, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Hyundai Starex I 2 Facelifting w cyklu mieszanym.

Raport spalania Hyundai Starex I 2 Facelifting

Minivan
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.4 AT 4WD (110 KM) – – –
2.4 MT 4WD (110 KM) 17.6 10.6 –
2.4 MT 4WD (135 KM) – – –
2.5 AT (135 KM) – – –
2.5 AT 4WD (101 KM) – – –
2.5 MT (101 KM) – – –
2.5 MT 4WD (101 KM) – – –
2.5 AT (103 KM) – – –
2.5 MT (103 KM) – – –
2.5 AT (140 KM) 11.5 7.4 8.7
2.5 MT (140 KM) 11.5 7.4 8.7
2.5 MT 4WD (140 KM) – – –
2.5 AT 4WD (140 KM) – – –
2.5 AT (145 KM) – – 10.6
2.5 MT (145 KM) – – –
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta