Spalanie Mitsubishi Galant VIII Facelifting

Ile pali Mitsubishi Galant VIII Facelifting?

Lata produkcji Mitsubishi Galant VIII Facelifting to 2000 – 2006. Poniżej znajdziesz raport spalania Mitsubishi Galant VIII Facelifting, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Mitsubishi Galant VIII Facelifting w cyklu mieszanym.

Raport spalania Mitsubishi Galant VIII Facelifting

Sedan
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.0 AT (133 KM) 13 7.3 9.4
2.0 MT (133 KM) 11.8 6.6 8.5
2.4 GDI AT (144 KM) 12.7 7 9.1
2.4 GDI MT (144 KM) 12 6.7 8.6
2.5 V6 AT (161 KM) 14.7 7.2 10
2.5 V6 MT (161 KM) 13.5 7.1 9.5
Kombi 5 drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.0 MT (137 KM) 11.5 6.6 –
2.0 AT (137 KM) – – –
2.4 AT (145 KM) – – –
2.4 MT (150 KM) 11.5 6.4 –
2.4 AT (150 KM) – – –
2.5 AT (163 KM) – – –
2.5 MT (163 KM) 13 6.7 –
2.0 MT (90 KM) 9.4 5.4 7.2
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta