Spalanie Mitsubishi Lancer IX

Ile pali Mitsubishi Lancer IX?

Lata produkcji Mitsubishi Lancer IX to 2000 – 2005. Poniżej znajdziesz raport spalania Mitsubishi Lancer IX, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Mitsubishi Lancer IX w cyklu mieszanym.

Raport spalania Mitsubishi Lancer IX

Kombi 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.5 CVT (90 KM) – – –
1.6 AT (98 KM) 10.7 6.8 8.2
1.6 MT (98 KM) 8.9 5.8 7
1.8 T AT (165 KM) – – –
1.8 CVT 4WD (114 KM) – – –
1.8 CVT (114 KM) – – –
2.0 AT (135 KM) – – –
2.0 MT (135 KM) 11.3 6.8 8.6
1.3 MT (82 KM) – – 6.5
Sedan 4-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.3 MT (82 KM) 8.5 5.3 6.5
1.5 MT (90 KM) – – –
1.6 AT (98 KM) 10.3 6.4 8
1.6 MT (98 KM) 8.8 5.5 6.8
1.8 AT (165 KM) – – 7.6
1.5 CVT (90 KM) – – –
1.5 CVT 4WD (90 KM) – – –
1.8 CVT (114 KM) – – –
2.0 AT (121 KM) 10.7 8.4 –
2.0 AT (135 KM) 12.6 6.9 –
2.0 MT (121 KM) 9.8 7.3 –
2.0 MT (135 KM) 11.7 6.5 8.4
1.8 CVT 4WD (114 KM) – – –
1.8 CVT (130 KM) – – –
1.8 CVT 4WD (130 KM) – – –
Cedia Sedan 4-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.5 MT (89 KM) – – –
1.5 CVT 4WD (100 KM) – – –
1.5 CVT (100 KM) – – –
1.5 CVT 4WD (89 KM) – – –
1.5 CVT (89 KM) – – –
1.8 CVT (130 KM) – – –
1.8 CVT 4WD (130 KM) – – –
Ralliart Cedia Kombi 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.8 T AT (165 KM) – – –
Cedia Kombi 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.8 CVT (130 KM) – – –
1.8 CVT 4WD (130 KM) – – –
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta