Spalanie Mitsubishi Lancer VI 2 Facelifting

Ile pali Mitsubishi Lancer VI 2 Facelifting?

Lata produkcji Mitsubishi Lancer VI 2 Facelifting to 1990 – 1996. Poniżej znajdziesz raport spalania Mitsubishi Lancer VI 2 Facelifting, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Mitsubishi Lancer VI 2 Facelifting w cyklu mieszanym.

Raport spalania Mitsubishi Lancer VI 2 Facelifting

Liftback
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.3 MT (79 KM) 9 6 7.2
1.5 AT 4WD (97 KM) – – 7.8
1.5 MT (115 KM) – – –
1.6 MT (175 KM) – – –
1.8 D MT (76 KM) – – 5.9
1.5 AT (115 KM) – – –
1.5 AT (91 KM) 8.6 5.2 7.8
1.5 AT (97 KM) – – 7.8
1.5 MT (97 KM) – – 7.8
1.5 MT (91 KM) 8.6 5.2 7.8
1.6 AT (175 KM) – – –
1.6 AT (140 KM) – – –
1.6 MT (140 KM) – – –
1.8 AT 4WD (205 KM) – – 9.8
1.8 D AT (76 KM) – – 5.9
1.8 AT 4WD (76 KM) – – 5.9
1.8 AT 4WD (195 KM) – – 9.6
1.8 MT 4WD (195 KM) – – 9.6
1.8 MT 4WD (205 KM) – – 9.6
1.8 MT 4WD (76 KM) – – 5.9
2.0 D AT (88 KM) – – 6
2.0 D AT 4WD (88 KM) – – 6
2.0 D MT (88 KM) – – 6
2.0 D MT 4WD (88 KM) – – 6
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta