Spalanie Mitsubishi Montero I

Ile pali Mitsubishi Montero I?

Lata produkcji Mitsubishi Montero I to 1982 – 1991. Poniżej znajdziesz raport spalania Mitsubishi Montero I, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Mitsubishi Montero I w cyklu mieszanym.

Raport spalania Mitsubishi Montero I

SUV 3-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.5 TD AT (84 KM) 13.7 8.6 10.2
2.5 TD MT (84 KM) 13.7 8.6 10.2
2.6 AT (114 KM) – – –
2.6 MT (114 KM) – – –
3.0 AT (141 KM) 15.7 10 14.7
3.0 MT (141 KM) 15.7 10 14.7
2.0 AT (92 KM) – – –
2.0 Turbo AT (145 KM) – – –
2.0 MT (92 KM) – – –
2.0 Turbo MT (145 KM) – – –
2.3 TD MT (84 KM) 13.7 8.6 10.2
2.3 D MT (75 KM) – – –
2.5 TD AT (94 KM) – – –
2.5 TD MT (94 KM) – – –
SUV 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.5 TD AT (84 KM) 14.2 9 11.1
2.5 TD MT (84 KM) 13.7 8.5 10.2
2.6 AT (112 KM) – – –
2.6 MT (112 KM) – – –
3.0 AT (141 KM) 16.4 11.2 15.4
3.0 MT (141 KM) 16.1 10.2 14.9
2.0 AT (92 KM) – – –
2.0 Turbo AT (145 KM) – – –
2.0 MT (92 KM) – – –
2.0 Turbo MT (145 KM) – – –
2.3 TD MT (84 KM) 14.6 9.5 11
2.3 D MT (75 KM) – – –
2.5 TD AT (94 KM) – – –
2.5 TD MT (94 KM) – – –
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta