Spalanie Nissan Pulsar N14

Ile pali Nissan Pulsar N14?

Lata produkcji Nissan Pulsar N14 to 1990 – 1995. Poniżej znajdziesz raport spalania Nissan Pulsar N14, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Nissan Pulsar N14 w cyklu mieszanym.

Raport spalania Nissan Pulsar N14

Hatchback 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.6 MT (110 KM) 7.5 4.4 6.4
1.8 GTI MT (140 KM) 8.4 5.1 6
1.8 GTI AT (140 KM) 10.5 5.7 –
1.5 AT (94 KM) 7.6 4.5 –
1.5 MT (94 KM) 6.1 3.6 –
1.6 AT (110 KM) 8.8 4.9 –
Hatchback 3-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.3 AT (79 KM) 7.6 4.5 –
1.3 MT (79 KM) 6 3.8 –
1.5 AT 4WD (94 KM) 8.8 5.6 –
1.5 AT (94 KM) 7.6 4.5 –
1.5 MT (94 KM) 6.1 3.6 –
1.5 MT 4WD (94 KM) 7.5 4.5 5.9
1.6 AT (110 KM) 8.8 4.9 –
1.6 MT (110 KM) 7.5 4.4 –
1.8 GTI AT (140 KM) 10.5 5.7 –
1.8 GTI MT (140 KM) 8.5 5.1 –
Sedan
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.3 AT (79 KM) 7.6 4.5 –
1.3 MT (79 KM) 6 3.8 –
1.5 AT (94 KM) 7.9 4.5 –
1.5 AT 4WD (94 KM) 8.8 5.6 –
1.5 MT (94 KM) 6.1 3.6 –
1.5 MT 4WD (94 KM) 7.5 4.5 –
1.6 AT (110 KM) 8.8 4.9 –
1.6 MT (110 KM) 7.5 4.4 –
1.7 D AT (55 KM) – 3.8 –
1.7 D MT (55 KM) – 3.1 –
1.8 GTI AT (140 KM) 10.5 5.7 –
1.8 GTI MT (140 KM) 8.5 5.1 –
GTI-Ra hatchback 3-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.0 T MT 4WD (230 KM) 10.8 6.2 8.5
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta