Spalanie Opel Combo C Facelifting

Ile pali Opel Combo C Facelifting?

Lata produkcji Opel Combo C Facelifting to 2005 – 2011. Poniżej znajdziesz raport spalania Opel Combo C Facelifting, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Opel Combo C Facelifting w cyklu mieszanym.

Raport spalania Opel Combo C Facelifting

Tour minivan 4-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.4 MT (90 KM) 8 5.3 6.3
1.7 CDTI MT (100 KM) 6.6 4.4 5.2
1.6 CNG MT (94 KM) – – 8.2
1.3 CDTI MT (75 KM) 6.2 4.5 5.1
1.3 CDTI Easytronic (75 KM) 6.2 4.5 5.1
Tour Tramp minivan 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.3 CDTI MT (75 KM) 6.2 4.5 5.1
1.3 CDTI Easytronic (75 KM) 6.2 4.5 5.1
1.4 MT (90 KM) 8 5.3 6.3
1.6 CNG MT (94 KM) – – 8.2
1.7 CDTI MT (100 KM) 6.6 4.4 5.2
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta