Spalanie Renault Kangoo I Facelifting

Ile pali Renault Kangoo I Facelifting?

Lata produkcji Renault Kangoo I Facelifting to 2003 – 2009. Poniżej znajdziesz raport spalania Renault Kangoo I Facelifting, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Renault Kangoo I Facelifting w cyklu mieszanym.

Raport spalania Renault Kangoo I Facelifting

Express van
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.2 MT (75 KM)||deleted66486 9 5.9 7
1.4 AT (75 KM) 10.3 6.5 7.9
1.4 MT (75 KM) 9.5 6.3 7.5
1.5 dCi MT (68 KM) 6 5.2 5.5
1.6 AT (100 KM) 11 6.3 –
1.9 D MT (65 KM) 8.2 5.9 6.8
1.9 MT (80 KM) 7.2 5 5.7
1.2 MT (58 KM) 8.3 6.1 –
1.6 MT (100 KM) 9.8 6.1 7.5
1.6 MT 4WD (100 KM) 10.8 7.3 8.6
1.5 MT (65 KM) 6.5 4.9 –
1.5 MT (80 KM) 6.5 4.9 5.5
1.9 MT 4WD (80 KM) 9.3 6.3 –
Passenger minivan
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.2 MT (75 KM) 9 5.9 7
1.2 MT (60 KM) 8.3 6.1 6.9
1.4 MT (75 KM) 9.5 6.3 7.5
1.4 MT (77 KM) 9.5 6.3 7.5
1.5 dCi MT (68 KM) 6 5.2 5.5
1.5 dCi MT (80 KM) 6.4 4.6 5.3
1.6 AT (95 KM) 11 6.3 8
1.6 MT (95 KM) 9.8 6.1 7.5
1.9 dCi MT AWD (85 KM) 9.2 6.3 7.4
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta