Spalanie Renault Modus II

Ile pali Renault Modus II?

Lata produkcji Renault Modus II to 2007 – 2012. Poniżej znajdziesz raport spalania Renault Modus II, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Renault Modus II w cyklu mieszanym.

Raport spalania Renault Modus II

Minivan 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.6 AT (113 KM) – – –
1.6 MT (113 KM) 9 5.6 6.8
1.5 dCi MT (70 KM) 5.6 4.2 4.7
1.5 dCi MT (85 KM) – – –
1.5 dCi AMT (85 KM) 5.2 4.1 4.5
1.5 dCi AT (85 KM) – – –
1.5 dCi MT (105 KM) 5.6 4.2 4.7
1.2 AT (80 KM) 7.1 4.8 5.6
1.2 TCe MT (100 KM) 7.6 5 5.9
1.2 MT (75 KM) 7.6 4.9 5.9
1.2 AMT (75 KM) 7.6 4.9 5.9
Grand minivan 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.6 MT (113 KM) 10.2 6.1 7.6
1.6 AT (113 KM) – – –
1.5 dCi MT (70 KM) 5.6 4.2 4.7
1.5 dCi MT (85 KM) – – –
1.5 dCi AMT (85 KM) 5.2 4.1 4.5
1.5 dCi AT (85 KM) – – –
1.5 dCi MT (105 KM) 5.6 4.2 4.7
1.2 AT (80 KM) 7.1 4.8 5.6
1.2 TCe MT (100 KM) 7.6 5 5.9
1.2 MT (75 KM) 7.6 4.9 5.9
1.2 AMT (75 KM) – – –
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta