Spalanie Rover 200 II (R8)

Ile pali Rover 200 II (R8)?

Lata produkcji Rover 200 II (R8) to 1989 – 1999. Poniżej znajdziesz raport spalania Rover 200 II (R8), w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Rover 200 II (R8) w cyklu mieszanym.

Raport spalania Rover 200 II (R8)

Coupe
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.6 MT (111 KM) 10 5.8 –
1.6 MT (122 KM) – – 8.3
1.8 MT (145 KM) 11.2 6.3 –
2.0 MT (140 KM) – – 8.3
2.0 MT (200 KM) – – 8.4
Hatchback 3 drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.4 MT (75 KM) – – 6.9
1.4 MT (103 KM) 8.9 5.5 7.2
1.6 MT (112 KM) 8.9 5.5 7.3
1.6 MT (122 KM) 10 6.4 8.4
1.8 MT (145 KM) 10.6 5.7 –
2.0 MT (136 KM) 10.8 6 7.8
2.0 MT (200 KM) – – –
Cabriolet
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.4 MT (103 KM) – – 7.2
1.6 MT (122 KM) 10 5.8 7.3
1.6 CVT (122 KM) 12.2 6.5 8.6
Hatchback 5 drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.4 MT (75 KM) – – 6.9
1.4 MT (103 KM) – – –
1.6 MT (112 KM) 8.9 5.5 7.3
1.6 AT (112 KM) – – 8.9
1.6 MT (122 KM) 10 6.4 8.4
2.0 MT (136 KM) 10.8 6 7.8
2.0 MT (140 KM) – – 8.3
2.0 MT (200 KM) 11.1 6.2 7.9
1.8 MT (88 KM) 6.6 4.3 6.1
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta