Spalanie Saab 9000 II

Ile pali Saab 9000 II?

Lata produkcji Saab 9000 II to 1993 – 1998. Poniżej znajdziesz raport spalania Saab 9000 II, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Saab 9000 II w cyklu mieszanym.

Raport spalania Saab 9000 II

Sedan
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.0 Turbo AT (150 KM) – – 8
2.0 Turbo MT (150 KM) – – 8
2.3 Turbo AT (170 KM) 8.8 – –
2.3 Turbo AT (200 KM) – – –
2.3 MT (147 KM) – – 9
2.3 Turbo MT (170 KM) 8.8 – –
2.3 Turbo MT (200 KM) – – –
3.0 AT (211 KM) 9.3 – –
3.0 MT (211 KM) 9.3 – –
Liftback
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.0 MT (130 KM) 14.6 8.6 10.5
2.0 Turbo MT (150 KM) 13.6 7.8 9.9
2.3 AT (147 KM) – – 9.5
2.3 Turbo AT (170 KM) – – –
2.3 Turbo AT (200 KM) – – 9
2.3 MT (147 KM) – – 9.2
2.3 Turbo MT (170 KM) – – 8
2.3 Turbo MT (200 KM) – – 9
2.3 Turbo MT (225 KM) 14.3 7.4 10
3.0 AT (211 KM) – – 9
3.0 MT (211 KM) – – 9
2.3 Turbo AT (225 KM) 14.3 7.4 10
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta