Spalanie Subaru Forester II Facelifting

Ile pali Subaru Forester II Facelifting?

Lata produkcji Subaru Forester II Facelifting to 2005 – 2008. Poniżej znajdziesz raport spalania Subaru Forester II Facelifting, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Subaru Forester II Facelifting w cyklu mieszanym.

Raport spalania Subaru Forester II Facelifting

Cross Sports crossover 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.5 MT (265 KM) – – –
2.0 AT (140 KM) – – –
Crossover 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.0X LPG AT (158 KM) 15.5 9.8 11.9
2.0X AT (158 KM) 12.3 7.6 9.3
2.0X AT (140 KM) – – –
2.0XT AT (220 KM) – – –
2.0X MT (140 KM) – – –
2.0X LPG MT (158 KM) 15.5 9.7 11.9
2.0XT MT (220 KM) – – –
2.0X MT (158 KM) 12.3 7.5 9.3
2.5XT AT (230 KM) 14.3 8.3 10.5
2.5XT MT (230 KM) 14.7 8.4 10.7
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta