Spalanie Toyota RAV4 I

Ile pali Toyota RAV4 I?

Lata produkcji Toyota RAV4 I to 1994 – 1998. Poniżej znajdziesz raport spalania Toyota RAV4 I, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Toyota RAV4 I w cyklu mieszanym.

Raport spalania Toyota RAV4 I

Crossover 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.0 MT AWD (128 KM) 12.5 7.9 9.1
2.0 AT AWD (128 KM) 12.3 7.7 –
2.0 MT AWD (165 KM) 12 7.8 9.1
2.0 MT AWD (135 KM) 12 7.8 9.1
2.0 AT AWD (165 KM) 12 7.8 9.1
2.0 AT AWD (135 KM) 7.9 5.5 –
Crossover 3-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.0 AT AWD (128 KM) 12.3 7.7 –
2.0 MT AWD (128 KM) 12.3 7.7 –
2.0 AT AWD (135 KM) 9 5.8 –
2.0 AT FWD (135 KM) 7.9 5.5 –
2.0 MT AWD (135 KM) 8.3 5.5 –
2.0 MT FWD (135 KM) 7.9 5.5 –
2.0 AT (165 KM) – – 9.8
2.0 MT (165 KM) – – 8.9
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta