Spalanie Toyota RAV4 II

Ile pali Toyota RAV4 II?

Lata produkcji Toyota RAV4 II to 2000 – 2003. Poniżej znajdziesz raport spalania Toyota RAV4 II, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Toyota RAV4 II w cyklu mieszanym.

Raport spalania Toyota RAV4 II

Crossover 3-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.8 MT AWD (125 KM) 9.4 6.2 7.4
1.8 AT AWD (125 KM) 11 6.6 9.2
1.8 AT (125 KM) 9.4 6.2 –
1.8 MT (125 KM) 9.4 6.2 7.4
2.0 MT AWD (150 KM) 11.3 7.2 8.7
2.0 AT AWD (150 KM) 11.4 7.3 9.2
2.0 D MT AWD (116 KM) 8.9 6.1 7.1
2.0 D AT AWD (116 KM) 9.9 6.1 7.1
Crossover 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.8 AT AWD (125 KM) 11 6.6 9.2
1.8 MT AWD (125 KM) 9.4 6.2 7.4
1.8 AT (125 KM) 9.4 6.2 –
1.8 MT (125 KM) 9.4 6.2 7.4
2.0 AT AWD (150 KM) 12.4 7.6 9.3
2.0 MT AWD (150 KM) 11.4 7.3 8.8
2.0 AT (150 KM) – – –
2.0 MT (150 KM) – – –
2.0 D AT AWD (116 KM) 8.9 6.1 7.1
2.0 D MT AWD (116 KM) 8.9 6.1 7.1
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta