Spalanie Toyota RAV4 III Facelifting

Ile pali Toyota RAV4 III Facelifting?

Lata produkcji Toyota RAV4 III Facelifting to 2008 – 2010. Poniżej znajdziesz raport spalania Toyota RAV4 III Facelifting, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Toyota RAV4 III Facelifting w cyklu mieszanym.

Raport spalania Toyota RAV4 III Facelifting

Crossover
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.0 AT AWD (152 KM) 11.6 7.4 9
2.0 MT AWD (152 KM) 11 7.2 8.5
2.2 TD MT AWD (150 KM) 7.2 5 5.8
2.4 AT Long AWD (170 KM) 12.6 7.9 9.6
2.4 CVT FWD (170 KM) – – 7.5
2.4 CVT AWD (170 KM) – – 7.9
2.5 AT AWD (179 KM) – 11.2 8.7
2.5 AT FWD (179 KM) – 10.7 8.4
3.5 AT AWD (269 KM) – – –
3.5 AT FWD (269 KM) – – –
2.0 MT FWD (158 KM) 9.4 6.2 7.4
2.0 MT AWD (158 KM) 9.8 6.5 7.7
2.0 CVT FWD (158 KM) – – –
2.0 CVT AWD (158 KM) 9.6 6.5 7.6
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta