Spalanie Mazda Axela BM Facelifting

Ile pali Mazda Axela BM Facelifting?

Lata produkcji Mazda Axela BM Facelifting to 2016 – 2019. Poniżej znajdziesz raport spalania Mazda Axela BM Facelifting, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Mazda Axela BM Facelifting w cyklu mieszanym.

Raport spalania Mazda Axela BM Facelifting

Hatchback 5 drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.5 AT (120 KM) 7.4 4.9 5.8
1.5 AT 4WD (120 KM) – – –
2.0 AT (150 KM) 8.1 5.1 6.2
2.0 AT 4WD (150 KM) – – –
2.2 MT (150 KM) 4.9 3.6 4.1
2.2 AT (150 KM) 6 4.2 4.8
Sedan
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.5 AT (120 KM) 7.4 4.9 5.8
1.5 AT 4WD (120 KM) – – –
2.0 AT (150 KM) 8.1 5.1 6.2
2.0 AT 4WD (150 KM) – – –
2.2 AT (150 KM) 6 4.2 4.8
2.2 MT (150 KM) 4.9 3.6 4.1
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta