Spalanie Rover 400 II (HH-R)

Ile pali Rover 400 II (HH-R)?

Lata produkcji Rover 400 II (HH-R) to 1995 – 2000. Poniżej znajdziesz raport spalania Rover 400 II (HH-R), w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Rover 400 II (HH-R) w cyklu mieszanym.

Raport spalania Rover 400 II (HH-R)

Sedan
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.4 MT (103 KM) 8.9 5.1 6.5
1.6 MT (111 KM) 9.9 5.4 –
1.6 AT (111 KM) 10.1 6.5 8.1
1.6 AT (116 KM) 10.1 8.5 –
2.0 MT (136 KM) 13.1 6 –
2.5 AT (175 KM) 14 8 –
2.0 MT (86 KM) 7.5 4 –
2.0 MT (105 KM) 7.1 4.3 –
Hatchback 5 drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.4 MT (103 KM) 9.5 5.2 –
1.6 MT (111 KM) 9.9 5.4 –
1.6 AT (111 KM) – – –
1.6 AT (116 KM) 11.6 7.7 –
2.0 MT (136 KM) 13.1 6 –
2.0 MT (86 KM) – – 5.1
2.0 MT (105 KM) 7.1 4.3 –
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta