Spalanie Saab 9000 I

Ile pali Saab 9000 I?

Lata produkcji Saab 9000 I to 1984 – 1993. Poniżej znajdziesz raport spalania Saab 9000 I, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Saab 9000 I w cyklu mieszanym.

Raport spalania Saab 9000 I

Sedan
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.0 AT (170 KM) – – 8.8
2.0 AT (130 KM) 13.8 9.7 12.3
2.0 Turbo AT (165 KM) – – –
2.0 MT (130 KM) 12.2 9.7 11.1
2.0 MT (170 KM) – – 8.8
2.0 Turbo MT (165 KM) – – –
2.3 AT (200 KM) – – 9
2.3 MT (200 KM) – – 9
2.3 AT (146 KM) – – 9.6
2.3 MT (146 KM) – – 9.2
Liftback
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.0 AT (130 KM) – – 9.3
2.3 AT (150 KM) – – 9.1
2.3 MT (150 KM) – – 9.1
2.0 MT (130 KM) – – 9.3
2.0 MT (175 KM) – – 9
2.3 Turbo AT (200 KM) – – 9.1
2.3 Turbo MT (200 KM) – – 9.1
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta