Spalanie Toyota Celica VI Facelifting

Ile pali Toyota Celica VI Facelifting?

Lata produkcji Toyota Celica VI Facelifting to 1995 – 1999. Poniżej znajdziesz raport spalania Toyota Celica VI Facelifting, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Toyota Celica VI Facelifting w cyklu mieszanym.

Raport spalania Toyota Celica VI Facelifting

Hatchback 3 drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.8 MT (116 KM) 10.6 6.4 7.9
2.0 MT (140 KM) – – 7.4
2.0 AT (140 KM) – – 8.3
2.0 AT (170 KM) – – –
2.0 MT (170 KM) – – –
2.0 AT (175 KM) – – –
2.0 MT (175 KM) 12.3 7.3 9.1
2.0 AT (200 KM) – – 8.9
2.0 MT (200 KM) – – –
2.0 MT 4WD (242 KM) – – 9.5
2.0 MT 4WD (255 KM) – – 9.4
2.2 AT (136 KM) 10.3 7 8.3
2.2 MT (136 KM) 10 6.9 8
Cabriolet
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.8 MT (116 KM) 10.6 6.4 7.9
2.0 MT (175 KM) 12.3 – 9.9
2.0 AT (200 KM) – – 9.2
2.0 MT 4WD (242 KM) 11.6 – –
2.2 AT (136 KM) – – –
2.2 MT (136 KM) – – 9.5
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta