Spalanie Fiat Punto II Facelifting

Ile pali Fiat Punto II Facelifting?

Lata produkcji Fiat Punto II Facelifting to 2003 – 2009. Poniżej znajdziesz raport spalania Fiat Punto II Facelifting, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Fiat Punto II Facelifting w cyklu mieszanym.

Raport spalania Fiat Punto II Facelifting

Hatchback 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.2 MT (60 KM) 7.3 4.8 5.7
1.2 MT (80 KM) 7.6 4.8 6
1.2 TDI MT (70 KM) 5.6 3.9 4.5
1.2 CVT (60 KM) 6.8 4.7 5.5
1.2 CVT (80 KM) 8.4 5.5 6.5
1.3 TDI CVT (70 KM) – – –
1.4 MT (95 KM) 7.8 5.1 6.1
1.4 CVT (95 KM) – – –
1.7 MT (130 KM) 11.5 6.4 8.3
1.9 D MT (60 KM) 7.2 4.8 –
1.9 TDI MT (80 KM) 6.6 4 4.9
1.9 TDI MT (85 KM) 6.6 4 4.9
1.9 TDI MT (100 KM) 7.3 4.1 5.3
Hatchback 3-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.2 TDI MT (70 KM) 5.6 3.9 4.5
1.2 MT (80 KM) 7.6 4.8 6
1.2 MT (60 KM) 7.3 4.8 5.7
1.2 CVT (60 KM) – – –
1.2 CVT (80 KM) 8.4 5.5 6
1.4 MT (95 KM) 7.8 5.1 6.1
1.4 CVT (95 KM) – – –
1.7 MT (130 KM) 11.5 6.4 8.3
1.9 D MT (60 KM) 7.2 4.8 –
1.9 TDI MT (85 KM) 6.6 4 4.9
1.9 TDI MT (100 KM) 7.3 4.1 5.3
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta