Spalanie Renault 19 II

Ile pali Renault 19 II?

Lata produkcji Renault 19 II to 1992 – 2000. Poniżej znajdziesz raport spalania Renault 19 II, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Renault 19 II w cyklu mieszanym.

Raport spalania Renault 19 II

Cabriolet
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.8 MT (135 KM) – – –
Chamade Sedan
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.4 MT (58 KM) – – –
1.8 MT (135 KM) – – –
1.9 D MT (64 KM) – – –
1.4 MT (72 KM) – – –
1.9 dT MT (90 KM) – – –
1.6 MT (90 KM) – – –
1.8i MT (110 KM) – – –
1.9 D MT (65 KM) – – –
Hatchback 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.4 MT (75 KM) – – –
1.7 MT (73 KM) – – –
1.9 D MT (64 KM) – – –
1.8 MT (135 KM) – – –
1.8 MT (90 KM) – – –
1.9 dT MT (90 KM) – – –
1.4i MT (60 KM) 8.5 5.3 6.9
1.6i MT (84 KM) 8.5 5.3 6.9
1.8i MT (110 KM) – – –
Hatchback 3-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
1.4 MT (58 KM) – – –
1.4 MT (75 KM) – – –
1.7 MT (73 KM) – – –
1.8 MT (135 KM) – – –
1.8 MT (90 KM) – – –
1.9 D MT (64 KM) – – –
1.9 dT MT (90 KM) – – –
1.8i MT (110 KM) – – –
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta