Spalanie Renault Safrane I

Ile pali Renault Safrane I?

Lata produkcji Renault Safrane I to 1992 – 1996. Poniżej znajdziesz raport spalania Renault Safrane I, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Renault Safrane I w cyklu mieszanym.

Raport spalania Renault Safrane I

Hatchback 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.1 TD MT (90 KM) 6.9 – –
2.2 AT (140 KM) 9.9 – –
2.2 MT (110 KM) 9.1 – –
2.2 MT (140 KM) 9.3 – –
2.5 TD AT (115 KM) 8.2 – –
2.5 TD MT (115 KM) 7.6 – –
3.0 AT (170 KM) 11.8 – –
3.0 MT (170 KM) 11.3 – –
2.0 AT (107 KM) – – 8.8
2.0 MT (107 KM) – – 8.8
2.0 MT (132 KM) – – 8.7
2.0 AT (132 KM) – – 9.1
2.2 MT (137 KM) – – 9.3
2.2 AT (137 KM) – – 9.9
2.2 MT (107 KM) – – 9.1
3.0 MT 4WD (263 KM) – – 11.4
3.0 AT (167 KM) – – 11.8
3.0 MT 4WD (167 KM) – – 12
2.1 MT (88 KM) – – 6.9
2.5 MT (112 KM) – – 7.6
2.5 AT (112 KM) – – 8.2
Biturbo hatchback 5-drzwi
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
3.0 Twinturbo MT (262 KM) 11.4 – –
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta