Spalanie Saab 9000 I Facelifting

Ile pali Saab 9000 I Facelifting?

Lata produkcji Saab 9000 I Facelifting to 1991 – 1998. Poniżej znajdziesz raport spalania Saab 9000 I Facelifting, w którym zamieściliśmy takie dane jak spalanie w mieście, spalanie w trasie oraz średnie spalanie Saab 9000 I Facelifting w cyklu mieszanym.

Raport spalania Saab 9000 I Facelifting

Liftback
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.0 MT (128 KM) – – –
2.0 AT (128 KM) – – –
2.0 MT (131 KM) 14.8 8.5 10.8
2.0 MT (150 KM) 13.6 7.8 9.9
2.0 AT (150 KM) 16.8 7.9 11.2
2.0 AT (163 KM) – – –
2.0 MT (163 KM) – – –
2.0 AT (175 KM) – – –
2.0 MT (175 KM) – – –
2.0 AT (185 KM) – – –
2.0 MT (185 KM) – – –
2.3 MT (147 KM) – – 9.2
2.3 AT (147 KM) – – 10
2.3 MT (170 KM) 13.5 7.3 9.6
2.3 AT (170 KM) 17 8 11.3
2.3 AT (194 KM) – – –
2.3 MT (194 KM) – – –
2.3 MT (200 KM) 13.9 7.3 9.7
2.3 AT (200 KM) 17.6 8.2 11.7
2.3 AT (220 KM) – – –
2.3 MT (220 KM) 14.3 7.4 10
2.3 MT (225 KM) 14.3 7.4 10
2.3 AT (225 KM) 17.6 8.2 11.7
3.0 MT (211 KM) 12.6 – –
3.0 AT (211 KM) 17.1 7.8 11.2
Sedan
Silnik Spalanie w mieście Spalanie w trasie Cykl mieszany
2.0 AT (131 KM) – – –
2.0 MT (131 KM) – – –
2.0 AT (147 KM) – – –
2.0 MT (147 KM) – – 9.2
2.0 MT (150 KM) 13.6 7.8 9.9
2.0 AT (150 KM) 16.8 7.9 11.2
2.3 AT (147 KM) – – 10
2.3 MT (147 KM) – – 9.2
2.3 MT (170 KM) 13.5 7.3 9.6
2.3 AT (170 KM) 17 8 11.3
2.3 MT (200 KM) 13.9 7.3 9.7
2.3 AT (200 KM) 17.6 8.2 11.7
3.0 MT (211 KM) 12.6 – –
3.0 AT (211 KM) 17.1 7.8 11.2
Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×
Majster radzi

Zwrot do 8% z zakupów online

Także na opony, części i ubezpieczenie auta