Na co zwrócić uwagę przed przyciemnieniem szyb w samochodzie?

Przed przyciemnieniem szyb w samochodzie warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów.

Podczas przyciemniania szyb w aucie należy zwracać uwagę na następujące aspekty:

Wybór stopnia przyciemnienia szyb

Trzeba dobrze przemyśleć, jak bardzo chcemy zaciemnić szyby, zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz pojazdu. Warto zastanowić się, czy wnętrze nie będzie zbyt ciemne lub jasne, ponieważ ciemniejsze wnętrze może podkreślić efekt przyciemniania, a jasne może go złagodzić. Efekt może się różnić w zależności od koloru wnętrza samochodu. Na naszej działce mamy przykładowe folie, które można nałożyć na szyby samochodowe w skali 1:1. Nasz ekspert, który zajmuje się montażem folii, pomoże dobrać odpowiedni stopień przyciemnienia, a Państwo mogą spokojnie sprawdzić, stojąc na zewnątrz lub siedząc wewnątrz samochodu, czy wybrana folia jest odpowiednia, lub czy powinniśmy rozważyć inną.

Dopasowanie do koloru nadwozia

Należy pamiętać, że niektórzy klienci nie lubią zbyt dużych kontrastów, które pojawiają się przy montażu bardzo ciemnych folii na jasnych samochodach. Wybierając montaż folii w FOLSZYB, otrzymują Państwo 7-letnią gwarancję na folię i montaż, dlatego warto dokładnie przemyśleć swój wybór.

Stan wewnętrzny i zewnętrzny szyb

Przed nałożeniem folii koniecznie trzeba upewnić się, że szyba jest odpowiednio czysta i przygotowana. Należy zwrócić uwagę na rysy i zadrapania, które mogą być bardziej widoczne po nałożeniu ciemniejszych folii odbijających promienie słoneczne w samochodzie (UV).

Czujniki parkowania i kamera cofania

Warto także zastanowić się, czy samochód jest wyposażony w czujniki parkowania i/lub kamerę cofania. Wybierając najciemniejszą folię do przyciemniania szyb, należy pamiętać, że może to sprawić problemy przy cofaniu w nocy na nieoświetlonej ulicy. Warto unikać cofania na słuch, co nie zawsze jest bezpieczne.

Przyciemniając szyby w FOLSZYB w Warszawie zawsze otrzymujesz:

  • Certyfikat na przyciemnione szyby (w postaci wkładki do dowodu rejestracyjnego) wydany przez Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych oddział Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie o numerze R43-0730-ICiMB) – Po co mi ten certyfikat na przyciemnianie szyb samochodowych?
  • 7 lat gwarancji na folię (nie wyblaknie, nie zmieni koloru na ciemny fiolet – co pojawia się przy montażu tanich chińskich folii, zachowa wszystkie parametry jeżeli chodzi o np. odbijanie promieni UV),
  • 7 lat gwarancji na montaż (folia nie zacznie się odrywać, zahaczać, marszczyć, nie pojawią się bąble).

Materiał prasowy

Doceń nas, udostępnij znajomym! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *